• Błąd zdjęcia
  • Błąd zdjęcia
  • Błąd zdjęcia
  • Błąd zdjęcia
  • Błąd zdjęcia
  • Błąd zdjęcia

Propozycje imprez społeczno-kulturalnych w październiku

poniedziałek, 01.10.2018

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” w Elblągu zaprasza 5 października (piątek) 2018 r. o godzinie 17.00 uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków do Krainy Ziemniakolandii. W programie przewidziano m.in.:

- konkurs na „Ziemniaczanego Olbrzyma”  (dziecko może przynieść 1 ziemniaka olbrzyma,

który weźmie udział w konkursie (najciekawsze okazy zostaną nagrodzone),

- wybór ziemniaczanej pary królewskiej,

- śmieszne konkursy dla każdej grupy wiekowej,

- ziemniaczana drukarnia-wykonanie pieczątek z ziemniaków, stawianie stempli, wykonanie

jeża z ziemniaka,

- zabawy przy muzyce mechanicznej,

- kącik malucha dla najmniejszych dzieci z rodzicami,
- dla każdego coś słodkiego i nie tylko … Wstęp wolny

 

W dniu 13 października 2018 r. od godziny 1100 w siedzibie Spółdzielni odbędzie się BABI TARG, czyli akcja wietrzenia szaf ( okazja do przewietrzenia garderoby i wymiany odzieży, butów, dodatków, biżuterii, ciuszków, akcesoriów dziecięcych i ciążowych itp.).

W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” coś ciekawego oraz napić się kawy w dobrym towarzystwie.

BABI TARG to świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, zawsze można negocjować zakup. Wstęp wolny.

Dnia 26 października o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Pietrzyk, autorką najnowszej książki pt. „ PORWANIE”. Jest to kontynuacja elbląskiego  cyklu  kryminalnego. Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki autorki.

Agnieszka Pietrzyk urodziła się i mieszka w Elblągu. Z wykształcenia jest historykiem literatury, studia doktoranckie w zakresie literaturoznawstwa ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Opublikowała dotąd powieść grozy Obejrzyj się, królu (2008) oraz kryminały Pałac tajemnic (2011), Urlop nad morzem (2014), Śmierć kolekcjonera (2016)i Czas na milość, czas na śmierć (2017).

Spotkanie odbędzie się w SM „Zakrzewo”, ulica Robotnicza 246. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.