Zmień nawyki ! WC to nie kosz na śmieci!

Zmień nawyki ! WC to nie kosz na śmieci!

Czy wiedziałeś? Wszystko, co znajduje się w Twojej toalecie lub odpływie, trafia do oczyszczalni ścieków, która jest zaprojektowana wyłącznie do oczyszczania ludzkich odpadów, papieru toaletowego i ścieków. Spuszczanie ręczników papierowych i innych śmieci do toalety może powodować tworzenie się kopii zapasowych i przepełnienia kanalizacji. Leki spuszczane z toalety mogą trafiać do strumieni, rzek i jezior.

Czy wiedziałeś?

Wszystko, co znajduje się w Twojej toalecie lub odpływie, trafia do oczyszczalni ścieków, która jest zaprojektowana wyłącznie do oczyszczania ludzkich odpadów, papieru toaletowego i ścieków.

Spuszczanie ręczników papierowych i innych śmieci do toalety może powodować tworzenie się kopii zapasowych i przepełnienia kanalizacji.

Leki spuszczane z toalety mogą trafiać do strumieni, rzek i jezior.

Wylewanie tłuszczów, olejów i smarów do kanalizacji może powodować problemy z instalacją wodno-kanalizacyjną w Twoim domu, a także z miejską kanalizacją. Zatory spowodowane smarem mogą powodować uszkodzenia domów, w tym zalanie piwnic, stwarzać zagrożenie dla zdrowia i degradować nasze środowisko. 

Posts Carousel

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos